Президент України Віктор Ющенко 25 червня 2009 року присвоїв Олексію Порошенку звання Героя України з врученням ордена Держави. Про це йде мова в указі №481/2009 «Про присвоєння Олексію Порошенку звання Героя України».
Звання Порошенку присвоєно «за видатні особисті заслуги перед Українською державою в розвитку агропромислового комплексу, впровадження сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур», - мовиться в документі, повідомляє «УНІАН».
Як повідомляв ForUm, липні 2008 року Вінницька обласна рада разом з Вінницькою обласною державною адміністрацією вирішила клопотати перед Президентом України про присвоєння Олексію Порошенку звання Героя України. Тоді за відповідне рішення проголосував 51 з 66 депутатів, що брали участь у сесії Вінницької облради.
