Член президії «Нашої України», народний депутат України Ксенія Ляпіна схвально оцінює рішення низки регіональних організацій партії про вихід із коаліції.
«Партія не повинна підтримувати окозамилювання громадян, і не прикриватиме собою переговори між БЮТ і ПР», - сказала Ляпіна, повідомляє «УНІАН».
Вона зазначила, що «Наша Україна» є «здоровим політичним організмом, який здатен дати оцінку тому, що відбувається у парламенті».
«Незважаючи на те, що останнім часом у партії були складні часи, я думаю, що і партійні організації на місцях, і з'їзд розставить усі крапки над «і», оцінить дії коаліції і ухвалить рішення про вихід. Таким чином, цю коаліцію спіткає остаточний крах через рішення партії», - підсумувала Ляпіна.
