Суспiльство

Сьогодні в Україні День скорботи

В Україні у понеділок відзначається День скорботи і вшановання пам'яті жертв війни.

Цього року виповнюється 68 років з початку Великої Вітчизняної війни. День скорботи нагадує про всіх загиблих, замучених у фашистській неволі, померлих у тилу з голоду і поневірять.

Цього дня на будівлях багатьох установ приспускають державні прапори. Державні діячі та чиновники беруть участь у покладанні вінків до пам'ятників і могил загиблих у війні.

Цього дня Президент України Віктор Ющенко візьме участь у церемонії покладення квітів до могили Невідомого солдата, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

22 червня відзначається як День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні відповідно до указу Президента України від 17 листопада 2000 року. Цей день встановлений на згадку про початок Великої Вітчизняної війни, яка забрала десятки мільйонів людських життів.