Суспiльство

ЄС допоможе Україні демаркувати кордони з сусідами

Європейський Союз надасть Україні технічну допомогу в демаркації її кордонів з сусідніми державами - про це мовиться на порядку денному асоціації між Україною і ЄС, який був затверджений у вівторок у Люксембурзі.

Порядок денний асоціації, яка повинна стати новим практичним інструментом співпраці України і ЄС, був схвалений у вівторок у Люксембурзі на засіданні Ради співпраці Україна-ЄС.

Україні необхідно завершити демаркацію кордону з сусідніми державами - колишніми республіками СРСР - Росією, Білоруссю і Молдовою, (а з Росією - і делімітацію), - повідомляє «УНІАН».

«За технічної підтримки ЄС продовжити процес демаркації кордонів України, відповідно до міжнародних стандартів і в співпраці з владою відповідних сусідніх країн», - мовиться на порядку денному співпраці.