Суспiльство

У ПР чекають, коли Ющенко четвертий раз ветує закон про референдум

Перший віце-спікер Олександр Лавринович не виключає, що Президент ветує закон про всеукраїнський референдум, прийнятий Верховною Радою 5 червня.

«В Україні поки що не було Президента, який хотів би, щоб можна було провести референдум відповідно до закону. І я хочу подивитися цього разу, як Віктор Андрійович Ющенко накладатиме четвертий раз (попередні три рази накладали вето) на закон про всеукраїнський референдум, який був прийнятий українським парламентом», - сказав він в ефірі українського телеканалу в ніч на суботу, передає «Інтерфакс-Україна».

Коментуючи заяву прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про намір провести всеукраїнський референдум після її перемоги на президентських виборах, він зазначив: «Якщо вже декларується, що я (Тимошенко – ред.), отримавши владні повноваження, не дивитимуся на Конституцію і закони, я думаю, це вже важка перспектива для країни», - сказав він.

Як повідомляв ForUm, раніше прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляла, що після своєї перемоги на президентських виборах оголосить всеукраїнський референдум, щоб визначитися, яку форму правління віддає перевазі український народ.