Міністр агрополітики Юрій Мельник учора оприлюднив інформацію про свої доходи за минулий рік. Він став останнім з міністрів, хто виконав вимоги закону «Про боротьбу з корупцією», який зобов'язує членів Кабміну оприлюднити свої доходи. У 2008 році міністр отримав 266,2 тисяч гривень сукупного доходу — основними статтями його доходів стали зарплата (219,7 тисяч гривень) і наукова діяльність (46,3 тисяч гривень).
У той же час дружина Мельника минулого року заробила 2,6 мільйона гривень, з яких 2,5 мільйона склав дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав. Решта — зарплата і матеріальна допомога, - пише «СПРАВУ».
Юрій Мельник задекларував земельну ділянку розміром 24 сотки, заміський будинок площею 307,7 кв.метрів, гараж і автомобіль. Його дружина володіє квартирою площею 160 квадратних метрів, земельною ділянкою в 12,2 сотки і гаражем.
Міністр агрополітики фактично поставив крапку в кампанії з декларування доходів за 2008 рік членами уряду. Порівнюючи декларації всіх міністрів, можна зробити висновок, що найвдалішим у фінансовому плані минулий рік став для першого віце-прем'єра Олександра Турчинова. Його доходи перевищили 5 мільйонів гривень. За ним слідує міністр Кабінету міністрів Петро Крупко (дохід — 921,6 тисяч гривень). На третьому місці — міністр праці і соцполітики Людмила Денисова (дохід 878 тисяч гривень).
Прем'єр Юлія Тимошенко в рейтингу доходів свого Кабміну зайняла лише 9-у строчку (386,2 тисяч гривень). А найскромніші доходи задекларував міністр охорони здоров'я Василь Князевич (161,5 тисяч гривень). Характерно, що половина міністрів вважають себе бідними і добилися виділення матеріальної допомоги.

