Україна готова забезпечити умови для відкриття і роботи в Києві постійного представництва Вселенської патріархії. Про це заявив Президент України Віктор Ющенко під час зустрічі зі Вселенським патріархом Варфоломієм I у Стамбулі.
Президент України зазначив, що необхідно активізувати контакти Вселенської патріархії з Україною.
«Враховуючи виклики, що виникають перед нами, цей діалог нам необхідно інтенсифікувати на всіх рівнях», - сказав Ющенко, повідомляє «УНІАН».
Крім того, Ющенко зазначив, що в нашій державі з великою надією сприйняли повідомлення про наміри активізувати підготовку до Великого Всеправославного Собору і проведення в зв'язку з цим зустрічей представників помісних православних церков.
Президент України також сказав, що Українська держава, як і раніше, зацікавлена в об'єднанні православних церков України в єдину помісну церкву.
