Архiв

На Кубі скрутили 43-метрову сигару (ФОТО)

65-річний житель Куби Хосе Кастелар скрутив сигару, довжина якої склала 43 метри 38 сантиметрів. Досягнення було занесене в книгу рекордів Гіннеса. За який час він встиг виконати всю роботу, пов'язану з виробництвом рекордної сигари, не повідомляється.

 

Кілька років тому, в 2005 році, Кастелар уже проробляв подібне: тоді він скрутив сигару вдвічі меншої довжини – 20 метрів 41 сантиметр. За його словами, її він уже встиг викурити. Скільки на це було потрібно часу, кубинець не уточнив. Проте, він підкреслив, що стан його здоров'я не дозволяє йому викурювати більше однієї сигари в день, - повідомляє «Лента.ру».

Кастелар заявив, що він планує удосконалювати свою майстерність і в майбутньому має намір встановити новий рекорд. «Коли-небудь я скручу з листя тютюну сигару, яка буде такої ж довжини як Малекон», - зазначив кубинець. Малекон – знаменитий прогулянковий мол у Гавані, що протягнувся на 8 кілометрів.