Працівники Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Головного управління МВС України в Донецькій області припинили протиправну діяльність злочинної групи з ознаками організованості. До її складу входило троє осіб, які упродовж жовтня 2008 – травня 2009 років займались збутом на території міста Констянтинівка екстракційного та ацетильованого опію. До речі, один з членів цієї злочинної групи працює у місцевій школі - вчителем фізичного виховання. Про це ForUm’у повідомили в ДЗГ та МД МВС України.
Документування злочинної діяльності осіб здійснювалось у декілька етапів. Зокрема, було проведено одночасно 8 оперативних закупівель наркотику та 7 санкціонованих обшуків. У злочинців вилучено 36 грамів екстракційного опію, грошові кошти у сумі 5,3 тисячі гривень. Накладено арешт на нерухоме майно та автотранспорт в сумі 200 тисяч гривень.
Слідчим відділом Констянтинівського міськвідділу ГУМВС України в Донецькій області за цим фактом порушено кримінальну справу згідно з ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
Організатора групи та всіх учасників затримано в порядку ст. 115 КПК України.
