Суспiльство

Росії здається, що Україна наполегливо хоче посваритися

Росії здається, що Україна наполегливо хоче посваритися

Дії, які робляться Києвом останнім часом, - це цілеспрямована спроба відмовитися від принципів двосторонньої співпраці між Росією і Україною, заявив офіційний представник МЗС РФ Андрій Нестеренко.

«Кроки, що робляться офіційним Києвом останнім часом, не можуть не сприйматися у Москві як цілеспрямована спроба відмовитися від тих принципів, на яких ґрунтується весь комплекс двосторонніх зв'язків», - заявив Нестеренко на брифінгу у Москві, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Він зазначив, що російсько-українські відносини «переживають складний період свого розвитку». «Їхній (відносин – ред.) нинішній стан викликає в нашій країні цілком виправдане занепокоєння», - сказав Нестеренко.

Разом з тим, підкреслив він, ставлення Росії до України «буде незмінно дружнім», політика – шанобливою.

Представник МЗС додав, що практичні політичні вектори щодо України вибудовуватимуться «з урахуванням реальних позицій Києва і залежно від кроків, що робляться українською владою».

Нестеренко нагадав, що на 3 квітня у Москві заплановані політичні консультації на рівні заступників міністрів зовнішньополітичних відомств двох країн. На порядку денному консультацій, зокрема, проблематика перебування Чорноморського флоту РФ на території України, а також азовсько-керченське врегулювання.