Президент України Віктор Ющенко завершує підготовку щорічного послання до Верховної Ради про внутрішній і зовнішній стан держави. Про це, як повідомили ForUm’у у прес-службі Глави держави, заявив заступник керівника Секретаріату Президента, представник Президента у парламенті Ігор Попов.
За його словами, Глава держави виконає норму Конституції і представить парламенту своє бачення економічних, політичних і суспільних процесів у нашій країні.
Попов підкреслив, що Ющенко сподівається, що у Верховній Раді більше не повториться торішній прецедент, коли депутати із фракції БЮТ заблокували парламентську трибуну, щоб не допустити виступу Глави держави.
«Президент налаштований донести до депутатського корпусу своє розуміння важливих проблем, що виникли перед країною. Ющенко вірить, що послання стане документом, на основі якого влада об'єднає зусилля для подолання глибоких кризових явищ у політичному, економічному і суспільному житті України», – сказав він.
Попов зазначив, що Президент виступить у Верховній Раді тільки тоді, коли парламент проголосує за внесення цього питання до порядку денного, визначить день і час для оголошення послання.
«Цим голосуванням Рада підтвердить, що налаштована почути Главу держави. Ющенко хоче виступити перед усім складом депутатського корпусу, а не тільки перед його частиною, у присутності голови Верховної Ради, його заступників, керівників фракцій. Президент надає великого значення цьому посланню і вірить, що воно буде сприйняте парламентом як визначальний документ, який дає суспільству і владі реальні інструменти розв’язання невідкладних проблем країни», - зазначив представник Президента у парламенті.
