Народний депутат від блоку «Наша Україна - Народна самооборона» (НУ-НС) Владислав Каськів допускає, що дострокові парламентські вибори в умовах загострення економічної кризи можуть стати найлегшим способом виходу із ситуації.
Таку думку він висловив на прес-конференції у Києві у п'ятницю.
«Вибори можуть стати найлегшим способом виходу із ситуації. Компенсатором, якщо хочете. Тому що якщо на противагу виборам можуть стояти великі громадські хвилювання і тоді серед політиків може сформуватися політична воля, що вибори - це найлегший спосіб виходу із цього складного процесу і протистояння», - сказав він.
У той же час депутат вважає малоймовірним проведення дострокових парламентських виборів після президентських.
За його словами, у цьому не буде зацікавлений переможець президентських виборів, незалежно від того, хто ним стане, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
«Тому що лідери нинішніх найбільших політичних сил, які представлені у парламенті, не отримають кращу якість парламенту після дострокових виборів, навіть якщо вони переможуть на цих президентських виборах, незалежно від прізвищ», - підсумував Каськів.
У свою чергу, народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко зазначив, що розмови про необхідність проведення дострокових парламентських виборів вестимуться «прямо пропорціонально» залежно від економічної ситуації.
Останні парламентські вибори в Україні пройшли наприкінці березня 2006 року. Вони були позачерговими. Термін повноважень Верховної Ради - 5 років.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом