Лідер фракції «Наша Україна – Народна самооборона» Микола Мартиненко переконаний, що початок процедури імпічменту Президенту України лише поглибить політичне протистояння. Таку думку він висловив, коментуючи заяву лідера фракції КПУ Петра Симоненка, що він розіслав офіційний лист лідерам фракцій парламенту щодо початку процедури імпічменту.
«Особисто я - проти імпічменту Президенту, більш того – в умовах глибокої економічної кризи вважаю це шкідливим для країни. Незважаючи на всі численні претензії до Віктора Ющенка, початок процедури імпічменту тільки поглибить політичне протистояння», - сказав Мартиненко, повідомляє «УНІАН».
За його словами, для України було б краще, якби Ющенко сам подав у відставку, а ще краще – якби самоусунувся від політичного життя і спокійно дочекався чергових виборів.
При цьому Мартиненко додав, що також він виступає супротивником інших потрясінь - дострокових виборів або відставки уряду. «Переконаний, що більшість фракції «Наша Україна - Народна самооборона» розділяє мою позицію про шкідливість розгляду питання про імпічмент Президенту», - сказав лідер фракції НУ-НС.
Як повідомляв ForUm, сьогодні, 12 березня, Петро Симоненко заявив, що фракція КПУ вчора звернулася з офіційним листом до керівників усіх фракцій парламенту про початок процедури імпічменту Президенту України. Він зазначив, що в зверненні міститься прохання до лідерів фракцій Верховної Ради виразити свою точку зору з даного питання. За його словами, якщо в парламенті буде зібрано 226 підписів народних депутатів, тоді можна почати процедуру імпічменту Президенту. Він вважає, що на сьогодні не потрібний спеціальний закон про тимчасову спеціальну слідчу комісію, яка займатиметься питанням імпічменту. За його словами, фахівці вважають, що це можна робити на нині чинній законодавчій базі.
