Суспiльство

ПР робитиме все, щоб Україна не отримала кредит МВФ

Партія регіонів зробить усе від неї залежне, щоб не допустити отримання Україною другого транша МВФ на неприйнятних для країни умовах. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, виступаючи в парламенті, заявив нардеп з ПР Микола Азаров.

Він нагадав, що МВФ поставив українській владі умови провести пенсійну реформу, а також підвищити ціни на газ для населення.

На думку нардепа, в умовах кризи Україна «опинилася із слабким урядом і владою», яка може погодитися на умови МВФ.

Азаров поцікавився, куди було витрачено понад 4,5 млрд. дол. першого транша МВФ. «Можна отримати гроші і невідомо куди їх подіти», - зазначив він.

Парламентарій також підкреслив, що на сьогоднішній день незрозуміло, хоче українська влада отримати кредит для України чи «ще для когось».