Президент України Віктор Ющенко і глава Всесвітнього банку Роберт Зеллік обговорили питання двох позик для України, що знаходяться на розгляді у Всесвітньому банку.
Про це, як повідомили ForUm’у в прес-службі Глави держави, йшла мова під час телефонної розмови Ющенка і Зелліка.
Ющенко проінформував Зелліка про результати наради з координації дій усіх органів державної влади і політичних сил у кризових умовах розвитку економіки, на якому був узгоджений проект листа про наміри до Міжнародного валютного фонду. Глава української держави виразив упевненість, що місія МВФ продовжить свою роботу в Україні вже до кінця поточного тижня.
Зі свого боку Роберт Зеллік високо оцінив дії Віктора Ющенка, направлені на консолідацію зусиль усіх органів влади для швидкого й ефективного подолання кризових явищ в українській економіці.
Президент України запросив президента Всесвітнього банку відвідати Україну з візитом.
