Заступник директора генерального управління з питань торгівлі Єврокомісії Філіпп Куїзон, виступаючи на Форумі «Європа –Україна», звернувся до українських властей з проханням дозволити українському бізнесу брати участь у переговорах про створення зони вільної торгівлі. Про це передає кореспондент ForUm’у.
«Ми всі в Європі так робимо, і ми хотіли б, щоб українські власті зрозуміли, наскільки це важливо, привертати бізнес до таких переговорів», - сказав він.
Він також підкреслив, що питання створення зони вільної торгівлі не є частиною проблем нинішньої кризи. «Нам не дуже подобається українське законодавство, але ми розуміємо, що це частина політичної системи, і ми сподіваємося, що українські власті все-таки нас почують, і дозволять українському бізнесу брати участь у переговорах», - зазначив Куїзон.
Довідка: Міжнародна благодійна організація гуманітарний фонд «Єдиний Світ» 25-27 лютого проводить Форум «Європа-Україна» спільно із співорганізатором з польського боку – Інститутом східних досліджень. У цієї інституції – багаторічний досвід проведення різних міжнародних заходів, включаючи щорічний економічний форум у польській Криніце Здруй, заснована в 2008 році. Концепція діяльності фонду «Єдиний Світ» полягає в сприянні подальшій інтеграції України в світову спільноту. Глава правління «Гуманітарного фонду «Єдиний Світ» Едуард Прутник.
