Суспiльство

НБУ: Критика в адресу Нацбанку погіршує фінансовий ринок України

Критика роботи Національного банку України, а також курсові прогнози негативно відбиваються на фінансовому ринку України. Про це сьогодні на нараді з головами облрад, що проводиться прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко, заявив перший заступник глави НБУ Анатолій Шаповалов.

«Ситуація дійсно складна. Банки, валюта, рефінансування, монетарна політика – це (критика – ред.) звучить щодня, і всі дуже великі фахівці дають прогнози. І результат цих прогнозів – маємо те, що маємо», - заявив Шаповалов, якого цитує «УНІАН».

Зазначивши, що останнім часом потік критики дещо зменшився, останній сплеск на валютному ринку Шаповалов також пов'язав з негативними оцінками роботи банківського сектора, а також з оголошенням прогнозних курсів валют, зокрема, з боку МВФ у розмірі 8,6 грн. за долар.