В Івано-Франківську з метою економії газу для теплопостачання відключили гарячу воду. Про це повідомили у комунальному підприємстві «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

За словами директора підприємства Арсена Блащука, на такий крок довелося піти через великі борги тепловиків за газ. «Щоб не відключати жителів міста від тепла, довелося піти на такий крок, – зазначив він. – Щоб не зупиняти котельну на вимогу газівників, підприємство вирішило припинити постачання гарячої води споживачам. Це триватиме доти, доки ми не піднімемо розрахунки на належний рівень», - пояснив Блащук, повідомляє «УНІАН».

За січень 2009 року підприємство заборгувало ДК «Газ України» за спожитий природний газ 21 млн. грн. Загальна заборгованість «Івано-Франківськтеплокомуненерго» за спожитий природний газ перед ДК «Газ України» на 1 лютого 2009 року склала майже 30 млн. грн., а борг населення перед комунальним підприємством за послуги теплопостачання станом на 1 лютого склав 28,5 млн. грн.

На під'їздах житлових будинків розвішені оголошення з вимогою до населення погасити борги за теплопостачання, оскільки інакше квартири відключатимуть від тепла.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

426