Суспiльство

Пинзеник подав у відставку

Пинзеник подав у відставку

Міністр фінансів Віктор Пінзеник подав у відставку, аргументуючи своє рішення неможливістю відмовитися від сповіданих ним принципів збалансованості бюджету, мінімального розміру його дефіциту, неемісійних джерел його фінансування і обмеження життя у борг.

«У нинішніх умовах професійна позиція міністра фінансів стала заручником політики. Змінити цю ситуацію міністр фінансів не може. Як і не може відмовитися від своїх професійних підходів», - мовиться в заяві міністра, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«У таких умовах моє подальше перебування на посаді міністра фінансів не має сенсу. У зв'язку з цим я подав заяву у Верховну Раду про свою відставку», - зазначив Пинзеник.

Пинзеник був призначений главою Мінфіну 18 грудня 2007 року. Він уже був міністром фінансів з лютого-2005 по серпень-2006 і в 1992-93 роках.

У жовтні 1994 - квітні 1997 рр. - перший віце-прем'єр, віце-прем'єр з економічної реформи, віце-прем'єр України.

Народний депутат декількох скликань. Як лідер партії «Реформи і порядок» до парламенту 6-го скликання пройшов за списком Блоку Юлії Тимошенко.

Народився в 1954 році. Доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України.