Суспiльство

ПР: Тимошенко – джерело підвищеної небезпеки

Народний депутат із ПР Інна Богословська вважає, що сьогоднішній уряд - це джерело підвищеної небезпеки. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, вона заявила, виступаючи з парламентської трибуни.

Богословська нагадала, що у Кримінальному кодексі, який скоро доведеться вивчити всім членам уряду, є такий термін (ред.- джерело підвищеної небезпеки). На думку нардепа, сьогоднішній виступ Тимошенко свідчить про три речі. «Перше – це те, що у уряду немає програми щодо виходу із кризи», - сказав вона.

За словами парламентарія, друге – це те, що єдине, на що здатний Кабмін, - «позичати гроші на стороні» і витрачати їх невідомо на що. Політик підкреслила, що, по-третє, Тимошенко або не знає, що відбувається в країні, або відверто бреше.

Богословську обурило те, що Тимошенко назвала «вирядженими» людей, які проводять мітинг під стінами парламенту через безвихідну ситуацію. Вона також поцікавилася, як країна може вийти із кризи, коли в уряді «немає міністра фінансів».