В Україні у середу синоптична ситуація майже не зміниться - погоду як і раніше визначатиме вологе і тепле повітря. Про це повідомляє Гідрометцентр.
28 січня часом йтиме невеликий дощ, у західних областях помірні опади, вдень в Карпатах місцями сильні. В Україні тумани. На дорогах Лівобережжя і західних областей місцями ожеледиця. Вітер переважно південно-східний, 5-10 м/с.
Температура повітря вночі від 2 морозу до 3 тепла, вдень 0-5 тепла; у південній частині вночі 1-6 тепла, вдень +5-10, у Криму до 13 тепла, повідомив «Інтерфакс-Україна».
Київ - часом невеликий дощ, туман. Температура упродовж доби 1-3 тепла.
За даними Центральної геофізичної обсерваторії, у Києві 28 січня найвища температура була +7,5 у 1983 р. та 1990 р., найнижча -23,0 у 1892 р.
В Україні 29 січня часом невеликі опади у вигляді мокрого снігу і дощу, у Карпатському регіоні та на півдні помірні, місцями сильні опади; у східних областях без істотних опадів.
Місцями туман, слабка ожеледь; у західних областях налипання мокрого снігу; на Лівобережжі та у Карпатах на дорогах ожеледиця. Вітер східний з переходом на північний, 5-12 м/с, на півдні та у Карпатах місцями пориви 15-20 м/с.
Температура вночі від 2 морозу до 3 тепла, вдень 0-5 тепла; на півдні вночі +1-6, вдень +4-9, у Криму до 12 тепла.
У Києві - невеликі опади. Місцями туман, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі та вдень 0-3 тепла.
