Суспiльство

Пенсіонерів заспокоїли: виплати будуть вчасно і в повному об’ємі

Міністерство праці і соціальної політики України гарантує, що забезпечить фінансування пенсій у 2009 р. вчасно і в повному об'ємі.

Про це сказала міністр праці Людмила Денисова, - повідомляє прес-служба Мінпраці.

За її словами, на сьогодні немає проблем з надходженнями до Пенсійного фонду. «За станом на 15 січня п. р. пенсію вже отримали 68,3% пенсіонерів», - зазначила Денисова, яку цитує «УНІАН».

Вона також уточнила, що в січні Пенсійний фонд упорядкував дати виплат пенсій шляхом розробки щоденного календарного графіка виплат, яким кожному пенсіонерові визначена індивідуальна дата з виплат у 2009 р.

Як повідомляв ForUm, Кабінет міністрів України списав непогашену позику на суму 4 млрд. 692 млн. 400 тис. грн., надану в 2008 р. Пенсійному фонду для своєчасної виплати пенсій за рахунок коштів Державного бюджету.