Суспiльство

Браун закликав Росію і Україну скоріше вирішити газову суперечку

Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун закликав Росію і Україну якнайскоріше вирішити газову суперечку і відновити постачання палива до Європи.

Цю заяву він зробив після переговорів з Президентом України Віктором Ющенком.

Як повідомляв ForUm, ув четвер український лідер відвідав Лондон з екстреним візитом. Ющенко провів зустріч з прем'єр-міністром Великобританії Гордоном Брауном, основною темою якої стала ситуація на газовому ринку.

«У нас відбулася з прем'єр-міністром Великобританії досить тривала розмова, присвячена одному, - ситуації на газовому ринку, постачанню Росією газу європейському споживачеві. У мене була єдина мета - донести інформацію про розвиток цієї ситуації і найголовніше - щодо плану її врегулювання», - сказав в інтерв'ю після закінчення зустрічі Ющенко.

Сьогодні газовий конфлікт стане головною темою переговорів у Берліні між прем'єр-міністром Росії і канцлером ФРН. Напередодні російський прем'єр запропонував створити міжнародний консорціум, який би купував технічний газ, необхідний для запуску транзиту.

За матеріалами радіо «Свобода», «УНІАН»