Суспiльство

МЗС: Ющенко поїде на саміт тільки до Європи

Міністр закордонних справ України Володимир Огризко зазначає, що Президент України Віктор Ющенко підтримує ідею президента Росії Дмитра Медведєва щодо проведення саміту глав зацікавлених держав і урядів країн ЄС, України і Росії з газового питання.

Про це повідомили в прес-службі МЗС України.

«Президент підкреслив, що такий саміт необхідно проводити під егідою Європейського Союзу. Тому вважаємо, що цей саміт повинен відбутися в столиці головуючої в ЄС країни – в Празі, або ж у Брюсселі, або в іншій європейській столиці», - підкреслив Огризко і додав: «Нелогічним, на нашу думку, було б його проведення в столиці однієї з країн, що є стороною газового конфлікту», - передає «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, президент Росії Дмитро Медведєв виступив з ініціативою проведення газового саміту 17 січня в Москві.

Президент України Віктор підтвердив своє бажання взяти участь у саміті щодо газових проблем, за умови його проведення на європейській території.

Проте, прес-секретар президента РФ Наталія Тімакова заявила, що саміт щодо газової проблеми відбудеться 17 січня в Москві.