Національна акціонерна компанія (НАК) «Нафтогаз України» забезпечує підприємства комунальної теплоенергетики і населення країни природним газом у необхідних об'ємах, - повідомив заступник голови правління держхолдингу Володимир Тріколич на брифінгу в п'ятницю.

«Зараз ми маємо повну кількість газу для забезпечення населення теплом, гарячою водою і для приготування їжі. У всіх областях достатньо об'ємів газу і у всіх облгазах тиск нормальний», - сказав він, «Інтерфакс-Україна».

За словами Тріколича, для цих цілей в країні щодоби споживається близько 200-250 млн куб. м. У той же час держхолдинг звернувся до споживачів з проханням економити газ, - додав він.

Представник «Нафтогазу України» також заявив, що в Києві «достатньо об'ємів газу для вироблення тепла і гарячої води». «У мене немає пояснення, чому в одній частині Києва тепло і всі кватирки і вікна відкриті, а в іншій частині прохолодно», - зазначив Тріколич.

Варто зазначити, що через нестачу газу гарячу воду відключили в Житомирі, Севастополі, Ялті. Власті Львова також заявили, що з метою економії мають намір відключити житловий фонд від гарячої води.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

405