Свiт

Обама прибув до Вашингтона для підготовки інавгурації

Новообраний президент США Барак Обама прибув до Вашингтона. Він приїхав до столиці США для підготовки своєї інавгурації.

Для переїзду до столиці США Обама вперше скористався літаком ВПС США з особливого президентського авіазагону. Лайнер прибув на базу Військово-повітряних сил, звідки Обама відбув у фешенебельний готель Хей-Адамс, який знаходиться напроти Білого дому, передає «ИТАР-ТАСС».

6-го січня 2009 року на спільному засіданні сенату і палати представників конгресу США будуть затверджені результати голосування колегії виборщиків. Формально саме це рішення означатиме обрання Обами президентом США.

Інавгурація нового президента США пройде 20 січня 2009 року.

Нагадаємо, що цього дня Обама і його дружина Мішель візьмуть участь у десяти балах. Це на один бал більше, ніж відвідало подружжя Бушів під час останньої інавгурації Джорджа Буша у 2005 році.