Верховна Рада України відмовилася продовжити вечірнє засідання в четвер до завершення розгляду питань порядку денного.
За пропозицію продовжити роботу вечірнього засідання проголосував 241 депутат.
Таку пропозицію спікер Володимир Литвин вніс на розгляд депутатів у зв'язку із запланованим на це засідання розгляду проекту державного бюджету на 2009 рік, - передає «УНІАН».
Згідно регламенту парламенту, вечірнє засідання проходить з 16.00 до 18.00.
Як повідомляв ForUm, згідно порядку денному розгляд бюджету повинен відбутися в четвер, 25 грудня, на вечірньому засіданні о 16:00.
Варто зазначити, що, за словами заступника фракції БЮТ Андрія Кожем’якина, «за будь-яких обставин» парламентарії будуть розглядати в залі проект бюджету і спробують його прийняти.
Він також підкреслив, що парламентарії ухвалять процедурне рішення про продовження пленарного засідання до «остаточного ухвалення бюджету». «До ночі, до ранку – як вийде, але я думаю нам потрібно небагато піднапружитися», - підсумував Кожем’якин.
