Суспiльство

Янукович переконаний, що ВР не працюватиме ефективно

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович переконаний, що Верховна Рада України не працюватиме ефективно. Про це він заявив на засіданні опозиційного уряду.

Янукович вважає, що у парламенті сталася «чергова авантюра». За його словами, враховуючи те, що фракція КПУ заявила, що вона - в опозиції, і виборці не зрозуміють її у разі голосування за пропоновані урядом законопроекти, то голосування комуністів буде не постійним.

У такому разі, сказав Янукович, коли немає коаліції, немає більшості, досягти результативного голосування буде неможливо, і парламент «не працюватиме ефективно», передає «УНІАН».

Він зазначив, що в учорашньому виступі прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко у черговий раз «намагалася перекласти відповідальність на будь-кого, і при цьому намагається залишатися у білому». «Ми звикли, що уряд працює неефективно, і це дуже погана звичка», - зазначив лідер ПР.

За його словами, ситуація, яка існує в економіці, «це тільки квіточки». Янукович прогнозує, що криза заглиблюватиметься, і зазначив, що для її подолання потрібні не окремі антикризові закони, а антикризова програма.

Як повідомляв ForUm, 9 грудня народні депутати обрали Володимира Литвина головою ВР.

Після свого обрання Литвин зробив повідомлення про створення коаліції у складі фракцій «Наша Україна – Народна самооборона», Блоку Юлії Тимошенко і Блоку Литвина.

Увечері 9 грудня прес-служба фракції НУ-НС заявила, що не схвалювала тексту коаліційної угоди про створення коаліції у складі фракцій НУ-НС, БЮТ і Блоку Литвина. Текст коаліційної угоди трьох фракцій без узгодження з фракцією підписав заступник голови фракції НУ-НС Борис Тарасюк.

10 грудня на засіданні фракція НУ-НС ухвалила рішення продовжити роботу над текстом коаліційної угоди з БЮТ і Блоком Литвина.

За словами народного депутата з Блоку Литвина Олега Зарубінського, 11 грудня на консультаціях БЮТ, НУ-НС і Блок Литвина практично повністю узгодили коаліційний документ.