Лідер КПУ Петро Симоненко вважає, що якщо БЮТ, НУ-НС і Блок Литвина досягли домовленості щодо створення коаліції, то сьогодні може відбутися обрання спікера парламенту. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, він заявив в інтерв'ю парламентським журналістам.
«Якщо вони про щось домовляться, тоді, я думаю, це питання буде винесене, якщо не домовляться, то не буде», - зокрема, сказав Симоненко.
Відповідаючи на запитання, наскільки відповідає дійсності інформація про те, що комуністи підтримають обрання лідера блоку свого імені Володимира Литвина на посаду спікера, нардеп зазначив: «Ми сьогодні підтримуємо ідею про те, щоб працював парламент. Коли буде внесена кандидатура, ми оперативно визначимося і ухвалимо рішення».
У той же час йому складно відповісти, наскільки реальним є створення найближчим часом «коаліції трьох». «Адже постійно йде ця політична метушня на чолі з Ющенком. Ось цим вони і займаються», - підкреслив лідер КПУ і додав, що Ющенко «грає роль великого комбінатора і давно шукає своє “блюдечко з голубою кайомочкою”».
