На адресу адміністрації губернаторів шести американських штатів були прислані листи, в конвертах яких знаходився білий порошок, - повідомляє AP. Листи з підозрілим вмістом у понеділок були виявлені в адміністраціях губернаторів штатів Алабама, Мічиган, Міссісіпі, Міссурі, Монтана і Род-Айленд.
Перевірка порошку, що містився в конвертах, присланих губернаторам Алабами і Міссісіпі, показала, що речовина не представляє ніякої небезпеки. Результати експертиз листів, присланих главам інших штатів, поки не оприлюднені, - повідомляє «Лента.ру».
Правоохоронні органи намагаються встановити відправника листів з порошком. При цьому вони не виключають, повідомляє AP, що аналогічні листи найближчим часом можуть поступити на адреси губернаторів інших штатів.
У 2001 році конверти з білим порошком, що містили спори сибірської виразки, були направлені деяким чиновникам державних установ США і членам Конгресу. Сибірською виразкою тоді заразилися декілька співробітників пошти, що сортували конверти, й офісні службовці, що розбирали кореспонденцію. П'ять чоловік загинули.
У США з 2001 року були зафіксовані сотні випадків розсилки листів, у конвертах яких знаходився білий порошок, проте жодного разу в підозрілій речовині не були виявлені спори сибірської виразки.
