Десятки тисяч індійців взяли участь у масових акціях солідарності, які пройшли напередодні ввечері у кількох містах країни на знак протесту проти терору та на згадку про загиблих у кривавих терактах у Мумбаї.
З настанням сутінків на центральних площах і скверах Нью-Делі, Хайдарабада, Бангалора і Мумбаї зібралися натовпи людей - різних за віком, соціальним станом, віросповіданням, передає «ИТАР-ТАСС».
Усіх присутніх об'єднувало бажання висловити свою скорботу, співчуття, обурення і гнів з приводу трагічних подій, які розгорнулися у найбільшому мегаполісі Індії 26 листопада. Багато хто тримав у руках запалені свічки, саморобні плакати, національні прапори. Серед мумбайців зустрічалися і ті, хто прийшов з фотографіями рідних і близьких, які стали жертвами злочину терористів.
Як повідомляв ForUm, серія терактів у Мумбаї сталася ввечері 26 грудня. Група терористів відкрила вогонь по мирних жителях на залізничному вокзалі та у популярному ресторані. Бойовики захопили заручників у готелях «Оберой» і «Тадж Махал», а також у міській лікарні та у Єврейському культурному центрі.
Внаслідок нападу терористів загинули 174 людини, зокрема, іноземні громадяни. Операцію щодо звільнення заручників було завершено вранці 29 листопада.
