Американські інвестори не мають наміру піти з українського ринку у зв'язку з економічною кризою в країні, - заявляє президент Американської торгової палати в Україні (АТП) Хорхе Зукоські.
«Як організація, яка представляє інтереси великих стратегічних і інституційних інвесторів, і постачальників їх послуг, із понад 50 країн світу, ми не думаємо, що члени нашої організації покидають Україну і залишають свої інвестиції…», - сказав Зукоски.
Він також виразив переконаність, що «поточна фінансова ситуація при відповідному підході української політичної еліти буде тимчасовим явищем, і що український ринок все ще має хороший потенціал», - повідомляє «Інтерфакс-Україна».
«Ми нікуди не йдемо. Наші інвестори залишаться відданими Україні і надалі найматимуть на роботу українців, платитимуть податки і сприятимуть розвитку суспільства, в якому ми живемо і працюємо», - підкреслив Зукоски, додавши при цьому, що «частка членів нашої організації в загальній кількості прямих іноземних інвестицій (країну – ред.) велика, і вони розраховані на довгий термін».
