Свiт

У Бангкоку туристи їли й пили разом з демонстрантами

В Єкатеринбургу приземлився літак «Уральських авіаліній» з російськими туристами з Таїланду. На цьому рейсі прибули 102 пасажири. Туристи, які затрималися в Таїланді через безлад в країні, говорять, що не відчували ніякої напруженості і називають лояльним ставленням до них протестуючих.

Одна з туристок повідомила, що все те, що відбувається, виглядало «просто смішним». «Прийшли якісь дядьки з брудними п'ятами і маленькими паличками, почали співати пісні і шуміти тріскачками. Коли ми запитали, чому не вилітаємо, нам сказали, що вони захопили диспетчерську», - сказала вона, повідомляє «Newsru.com».

Туристи також розповіли, що по відношенню до них протестуючі були налаштовані дуже лояльно. «Ми вийшли на площу, вони нам зааплодували, ми з ними їли й пили», - розповів один з туристів. При цьому деякі зазначають, що турфірма й авіакомпанія, що приймала, під час очікування не запропонували їм «і стакана води». Ніхто з туристів, що прилетіли цим рейсом, не чув вибухів і пострілів. Більшість з них заявили про готовність знову полетіти на відпочинок до Таїланду.

Як повідомляв ForUm, 25 листопада увечері сотні активістів опозиційного Народного альянсу за демократію, що вимагають відставки уряду Таїланду взяли штурмом один з терміналів міжнародного аеропорту Суварнабхуми в Бангкоку.

У МЗС України повідомили, що пасажири, які не мають можливості вилетіти з Таїланду в Київ через відміну авіарейсу 27 листопада, будуть розміщені в готелі, розташованій на значній відстані від місць масових безладів і маніфестацій, і забезпечені харчуванням.

Міністерство закордонних справ рекомендувало громадянам України, які мають намір відвідати Таїланд, ретельно вивчити доцільність своїх поїздок до цієї країни у зв'язку із загостренням там внутрішньополітичної ситуації.