Суспiльство

У Кременчуці невідомі повністю розбили пам'ятник Леніну

У Кременчуці (Полтавська обл.) невідомі повністю розбили пам'ятник Володимиру Леніну на проспекті Полтавському.

Про це повідомили в Центрі по зв'язках з громадськістю Головного управління МВС України в Полтавській області.

«Співробітників міліції, які виїхали на місце події, приголомшила картина. Монумент заввишки 3,5 м, вилитий з монолітного бетону і забарвлений під колір бронзи, не просто містив механічні пошкодження: фігура батька пролетаріату була жорстоко розбита. Пошкоджені частини знаходилися неподалік від пам'ятника», – цитує ЦЗГ «УНІАН».

Фахівець центру зазначив, що ця споруда не представляє культурної цінності, проте є історичною спадщиною і символом комуністичної ідеології.

За цим фактом здійснюється перевірка.

Варто сказати, що в Сумах трапилася схожа ситуація. У ніч на 18 листопада невідомі скинули з п’ядесталу пам’ятник Леніну. У результаті падіння в пам'ятника відвалилася голова.