Свiт

Бен Ладен готує для США друге 11 вересня

Усама бен Ладен віддав наказ про скоєння теракту на території США, масштаб якого перевищить терористичну атаку 11 вересня. Про це написала газета «Аль-Кадс аль-Арабі», що видається у Лондоні.

При цьому видання посилається на джерело у Ємені, близьке до керівництва «Аль-Каїди». Згідно з цим твердженням, атака змінить світ і політично, і економічно. Вона станеться у найближчому майбутньому, повідомляє «Эхо Москвы».

Як повідомляв ForUm, президент США Барак Обама має намір активізувати зусилля США з пошуку лідера «Аль-Каїди» Усами бен Ладена, повідомила газета «Вашингтон пост» з посиланням на помічників Обами з питань безпеки.

«Обама, зазначають радники, планує сфокусувати військові та розвідувальні зусилля на «Аль-Каїді» та бен Ладені. Представники розвідки кажуть, що пошуки (бен Ладена) зараз активні як ніколи, навіть враховуючи заяви про те, що децентралізована «Аль-Каїда» залишиться загрозою без бен Ладена», - пише газета.

Утім, поки команда Обами ще далека від чіткого плану щодо захоплення бен Ладена і ліквідації «Аль-Каїди».