Суспiльство

Ющенко відправив Яценюка на уклін до «грошових мішків» і чекає новин

За дорученням Президента України голова Верховної Ради Арсеній Яценюк передав звернення Глави держави до Директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана і Президента Групи організацій Всесвітнього банку Роберта Б. Зелліка. Про це ForUm'у повідомили в прес-службі Глави держави.

Віктор Ющенко чекає, що спікер українського парламенту привезе позитивні новини від міжнародних фінансових організацій.

Разом з тим Глава держави підкреслює, що сам по собі кредит МВФ не вирішить усіх економічних проблем. Подолання фінансової кризи залежить насамперед від ефективності дій уряду.

Як раніше писав ForUm, учора Арсеній Яценюк несподівано відмінив зустріч з лідером Лівії Муаммаром Каддафі. Пізніше з'ясувалося, що український спікер екстрено вилетів до США для зустрічі з керівництвом МВФ.