Державна інспекція з контролю за цінами при Міністерстві економіки України констатує зниження цін на бензин А95 і дизельне паливо на автозаправних станціях у столиці України.
Про це заявила начальник Держінспекції з контролю над цінами Наталія Немодрук на брифінгу після огляду кількох заправних станцій у Києві у вівторок.
«Всі домовленості, які були дані керівниками провідних переробних компаній і основним імпортерам, дійсно виконуються, ціни дійсно були понижені на 40 копійок. І ми впевнені, що ще через місяць ми матимемо ціну ще на 60 копійок менше», - сказала вона, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Крім того, Немодрук висловила сподівання, що «порівняно з 27 жовтня 2008 року ціни будуть понижені через місяць ще на 1 грн».
Станом на 11:00 вівторка 4 листопада на заправках Києва встановлена ціна на бензин марки А95 у розмірі 5,3 грн./л, на дизельне паливо - 5,8 грн./л.
