Фракція БЮТ заблокувала трибуну парламенту, оскільки наполягає на ухваленні у парламенті в першу чергу антикризової програми, яку підготував уряд. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, на брифінгу у ВР заявив заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.
За його словами, представники ПР звернулися до БЮТ з проханням надати цю програму, проте з'ясувалося, що її просто немає.
Єфремов зазначив, що таким чином у парламенті склалася парадоксальна ситуація, коли БЮТ наполягає на ухваленні програми, якої не існує.
«Ми задали запитання представникам БЮТ, на скільки вони планують блокувати роботу ВР. Вони з посмішкою відповіли: поки щодо часу ми не знаємо, скільки ми блокуватимемо», – заявив Єфремов.
