Суспiльство

Ющенко упевнений, що Україна впорається з кризою

Президент України Віктор Ющенко переконаний, що в Україні існують усі передумови для успішної протидії негативному впливу світової фінансової кризи і мінімізації її наслідків.

Про це повідомила на брифінгу для преси прес-секретар Президента Ірина Ванникова, анонсуючи сьогоднішнє засідання РНБО.

Ющенко зазначає, що антикризові заходи будуть максимально ефективними за умови консолідованої позиції всіх гілок влади і мобілізації всіх внутрішніх резервів.

«Це, на думку Президента, пояснюється тим, що першопричиною кризових явищ стали дії органів влади, що відповідають за фінансово-економічну політику в нашій державі», - сказала прес-секретар, повідомляє «УНІАН».

Вона нагадала, що сьогодні о 15.00 Президент України головуватиме на позачерговому засіданні Ради національної безпеки й оборони.

«План антикризових заходів, які розглядатиме РНБО, повинен допомогти національній економіці подолати погрози, викликані внутрішніми і зовнішніми чинниками», - сказала Ванникова, зазначивши, що мова йде про оптимізацію управління державними фінансами, вирішення проблем банківської системи і платіжного балансу, подолання рецесивних тенденцій в економіці.

За словами прес-секретаря, Президент, оцінюючи важливість сьогоднішнього засідання, зазначив, що у разі ухвалення антикризових заходів, держава зможе надійно й ефективно блокувати негативні тенденції, з якими зіткнувся світ.