Президент України Віктор Ющенко назвав політичним рейдерством блокування у парламенті питання фінансування дострокових виборів. Про це він заявив, відкриваючи засідання Ради національної безпеки і оборони.
Ющенко зауважив, що фактичне блокування роботи Верховної Ради в останні дні її роботи «не є здоровим фактом».
За його словами, у середу і четвер минулого тижня Верховна Рада мала законну підставу забезпечити фінансування виборів, але цього не можна було зробити через блокування її роботи (на минулому тижні депутати від БЮТ блокували трибуну, президію та урядову ложу парламенту – ред.).
«Не біда. Хочу прямо сказати, що події, які відбулися по блокуванню роботи парламенту у середу-четвер, можна назвати лише одним словом: політичне рейдерство, шантаж», - сказав Президент, повідомляє «УНІАН».
Він назвав недемократичним блокування роботи ВР в умовах, коли рішення планувалося ухвалити відповідно до процедур і законодавчих норм.
Ющенко також зауважив, що саме через це довелося ініціювати сьогоднішнє позачергове засідання РНБО, щоб розглянути питання виділення коштів на позачергові вибори.
