Народний депутат Давид Жванія (фракція «Наша Україна – Народна самооборона») заявляє, що його недопущення на зустріч фракції з Президентом України Віктором Ющенком було спланованою акцією, мета якої – не допустити до участі у зустрічі всіх представників Народної Самооборони.
Жванія вийшов із будівлі Секретаріату Президента, як тільки почалася зустріч фракції НУ-НС з Ющенком.
«Це ранкова провокація, у списках я себе не знайшов, практично, єдиного із фракції», - сказав Жванія.
Депутат вважає, що такі дії були спрямовані на те, щоб НС на знак солідарності з ним не пішла на зустріч з Президентом у повному складі. Проте, за його словами, у НС «ухвалили рішення, що всі заходять для того, щоб не зірвати голосування», «А свій голос я письмово передав Геннадієві Москалю», - сказав Жванія, повідомляє «УНІАН».
Він також повідомив, що йому ніхто не пояснив причини, з яких його не було у списках. «Всі сховалися, нікого немає. Тому пояснення давати було нікому», - сказав депутат.
Сам Жванія повідомив журналістів, що вчора пізно ввечері він отримав виклик до Генеральної прокуратури на 10:00 годину. Він нагадав, що раніше зустріч у Президента планувалася саме на 10:00.
«Ось така подвійна перестраховка», – сказав Жванія.
Жванія допускає, що така акція Секретаріату Президента була викликана тим, що у СП стало відомо, що за відновлення демократичної коаліції поставили свої підписи більше половини фракції НУ-НС.
«Тому вони влаштували провокацію, вони були впевнені, що НС піде», - сказав Жванія.
Він також повідомив, що вже зібрано понад 40 підписів із 37 необхідних. Жванія також пообіцяв, що дочекається завершення зустрічі під будівлею Секретаріату Президента.
Варто зазначити, що ще двоє депутатів Народної Самооборони – Олександр Омельченко і Олесь Доній – покинули зустріч фракції «Наша Україна – Народна самооборона» з Президентом України Віктором Ющенком.
Омельченко пояснив свій крок тим, що вперше за 17 років незалежності народний депутат (йдеться про Давида Жванію) без пояснення причин не був допущений в офіс Президента.
«Я не можу відповісти, чи було це зроблено з відома глави Секретаріату Віктора Балоги, чи без його відома – теж не можу відповісти», - сказав Омельченко.
Як повідомляв ForUm, Давида Жванію сьогодні не пустили на зустріч фракції НУ-НС з Президентом.
