Лідери п'яти партій, що входять до складу фракції НУ-НС, вважають, що декілька «політичних авантюристів» з НУ-НС хочуть залишити країну на 205-210 днів без чинного парламенту. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, на брифінгу в ВРУ заявив народний депутат з НУ-НС Юрій Кармазін.
«Це повинно сьогодні об'єднати все суспільство», – додав він.
За словами Кармазіна, відповідальність за провал переговорів щодо коаліції лежить на В’ячеславі Кириленку і Роману Зваричу. Нардеп нагадав, що Кириленко із Зваричем зникли. Парламентарій звернувся до лідера фракції НУ-НС: «Ми вимагаємо негайно скликати політраду, оскільки відморожуються ті, хто повинен це зробити. Я нагадую, що згідно нашій угоді, єдина вимога однієї з партій є обов'язковою для скликання політради».
Кармазін також закликав Президента України Віктора Ющенка допомогти «стимулювати процес скликання політради і підписання коаліційної угоди». «Адже дехто ретранслює вашу позицію, пане Президенте, як пейджер або рядок, що біжить, - звернувся до Ющенка нардеп.
