Лідер блоку свого імені Володимир Литвин сподівається, що сьогоднішній випадок, який стався в «Борисполі» з літаками Президента і прем'єра, – «це технічна проблема». Про це, як передає кореспондент ForUm’у, він заявив в інтерв'ю парламентським журналістам.
«Я повинен вам сказати, що літаки підприємства «Україна» давно, на мій погляд, вичерпали свій ресурс. Потрібно думати про те, що стан літаків це відображення того стану, в якому перебуває країна. Іншого я б не хотів думати», - сказав Литвин.
За словами депутата, відносини між прем'єром Юлією Тимошенко і Президентом Віктором Ющенком так загострилися, що будь-яку дію «пов'язуватимуть із злим наміром». «Я думаю, що скоро будь-які зіткнення на дорозі пов'язуватимуть з тим, що хтось це замовив. Я б не рефлексував на цю тему, хоча і впевнений, що з неї видавлюватимуть максимум можливого в плані політичного реваншу і піару», - підкреслив він.
