Глава МВС Юрій Луценко звинуватив Президента Віктора Ющенка в розвалі демкоаліції. Про це він заявив на брифінгу в Кабміні, - передає кореспондент ForUm’у.
«На мій погляд, рішення про розвал демкоаліції, якого так довго добивалася Банкова, і безпосередньо Віктор Іванович Балога, а як тепер стало очевидним і сам Президент Ющенко, потребувало лише «зачіпки». І цю «зачіпку» було знайдено упродовж одного дня загального голосування різних фракцій парламенту, зокрема фракцій коаліції й опозиції», – заявив глава МВС.
Крім того, Луценко зазначив, що в інший час він і його колеги також голосували з ПР і взагалі робили те, в чому сьогодні звинувачують БЮТ.
«Я запитую сам себе і своїх колег з НУ: хіба ніколи ми не голосували з ПР? Голосували. Хіба ніколи представники НУ і ПР не їздили до Москви? Їздили. Хіба ми ніколи не робили того, в чому сьогодні звинувачуємо наших колег? Робили. Тоді навіщо потрібний був такий ультимативний хід? І відповідь на це запитання одне – вони не хочуть цієї демкоаліції. Їхні стратегії в тому, щоб створити широку коаліцію з ПР і сьогодні вся боротьба крутиться біля одного – хто першим добіжить до пана Януковича», – підкреслив він.
Луценко також заявив, що глибоко обурений сьогоднішньою спробою дестабілізувати роботу уряду. «Я вважаю, що вистачить хаосу в парламенті, вистачить розмов про чергові дострокові вибори до парламенту, вистачить переносити цю атмосферу й «історичні» заяви на засідання Кабміну», - підсумував Луценко.
