Пасажирський Boeing 737-300 авіакомпаній Jettime зробив аварійну посадку в аеропорту Копенгагена з пошкодженим шасі. На борту літака знаходилися 154 людини, при посадці ніхто не постраждав, - повідомляє данське телебачення DR.

«Боїнг» вилетів вранці, 19 вересня, з міста Біллунд на заході Данії на Канарські острови. Після зльоту пілоти виявили несправність одного з шасі. З найближчої військової бази в повітря були підняті винищувачі F-16, пілоти яких візуально зафіксували пошкодження: лопнуло одне з коліс центральної стійки шасі, - повідомляє «Лента.ру».

Керівництво компанії прийняло рішення посадити літак у столичному аеропорту. «Боїнгу» довелося провести в повітрі декілька годин, щоб виробити зайве паливо. Причини пошкодження шасі поки невідомі.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

595