Суспiльство

У БЮТ не збираються ставати на коліна перед Банковою

Нардеп з БЮТ Валерій Писаренко упевнений, що спікер парламенту Арсеній Яценюк повинен підписати законопроекти, які повторно ветовані Президентом. Про це він заявив, виступаючи в парламенті, - передає кореспондент ForUm’у.

Нардеп підкреслив, що якщо парламент сьогодні буде долати вето на ці закони, то Президент і третій, і четвертий раз накладатиме на них вето. У такому разі, на думку парламентарія, депутати щодня збиратимуться, щоб з ранку до ночі долати вето Президента. «А він (Ющенко – ред.) сидітиме у себе в канцелярії, і посміхатиметься», - додав політик.

Він упевнений, що потрібно припинити «знущання» Президента з парламенту. «Давайте не будемо ставати на коліна перед Банковою», - запропонував Писаренко депутатам.