Фракція БЮТ очікуєє, що демкоаліція відновить свою роботу. Про це на погоджувальній раді у понеділок заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, передає кореспондент ForUm’у.
«Ще два тижні тому на засіданні фракції було чітко вирішено, що ми працюємо у коаліції, яку створили. Іншої коаліції нема, і ми працюватимемо у цій коаліції до останнього», - сказав він.
Кириленко підкреслив, що БЮТ не виходив зі складу коаліції демсил, і сподівається, що фракція НУ-НС «повернеться» у коаліцію.
Як повідомляв ForUm, у понеділок на погоджувальній раді спікер парламенту Арсеній Яценюк заявив, що завтра зробить офіційну заяву про розпад коаліції демократичних сил.
Сьогодні депутат із БЮТ Володимир Яворівський заявив, що лідер фракції блоку свого імені Володимир Литвин погодився сформувати коаліцію більшості разом з фракціями Блоку Юлії Тимошенко і блоку «Наша Україна - Народна самооборона» у Верховній Раді.
