Суспiльство

Литвин: Ющенку потрібна війна у парламенті

В інтерв'ю парламентським журналістам лідер однойменного блоку Володимир Литвин висловив свою думку про те, як буде найближчим часом поводитися Віктор Ющенко. Про це передає кореспондент ForUm’у.

«Я думаю, що він продовжуватиме гнути свою лінію, демонструючи спокій і силу. І нагадуватиме про те, що якщо не буде коаліції, то буде реалізована перспектива дострокових виборів», - зокрема, сказав Литвин. За його словами, зараз для Президента найбільш прийнятний вихід із ситуації – це дострокові парламентські вибори.

«Парламент тоді відразу ж зосередиться на виборах. Це знову дасть можливість Президентові тримати руку на пульсі і визначати розвиток подій. Це важливо, тому що тоді у парламенті не буде консолідації, адже всі парламентські фракції та ті, які прагнуть потрапити до парламенту, оголосять одна одній війну. І воюватимуть між собою. І, таким чином, буде менше принизливої критики на адресу Президента».