Суспiльство

Мінвуглепром планує до кінця року закрити 16-18 шахт

Міністерство вугільної промисловості розраховує до кінця 2008 року закрити 16-18 шахт.

Про це заявив міністр вугільної промисловості України Віктор Полтавець сьогодні на прес-конференції у Києві.

«Цього року розраховуємо повністю закрити і списати з реєстру 16-18 шахт, до кінця виконавши екологічні вимоги», – сказав Полтавець, якого цитує «УНІАН».

При цьому міністр зазначив, що в Україні у стадії закриття перебуває 101 шахта.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 14 травня затвердив концепцію реформування вугільної галузі.

5 серпня Президент України Віктор Ющенко своїм указом запровадив у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 30 травня «Про стан і перспективи розвитку вугільної промисловості і невідкладні заходи щодо підвищення безпеки праці у цій галузі».

Згідно з документом, РНБО визнав нинішній стан промислової безпеки у вугільній промисловості держави та охорони праці шахтарів незадовільним, а існуючу систему державного управління, координації і регулювання відносин між суб'єктами господарювання у цій галузі такою, яка не повною мірою відповідає інтересам забезпечення енергетичної безпеки держави.