Міністерство внутрішніх справ Грузії звинуватило Росію в навмисних підпалах лісового масиву на околицях міста Боржомі за допомогою запальних бомб, що скидалися з вертольотів.
Як мовиться в заяві міністерства, російські військові вертольоти почали літати над лісом у п'ятницю, близько 15:30 за місцевим часом. До вечора, стверджується в заяві, в регіоні Самцхе-Джавахеті (південь Грузії) вже спостерігалося 15 осередків лісових пожеж.
У зв'язку з цим грузинська сторона звинувачує Росію в порушенні міжнародних норм, що забороняють використання запальних боєприпасів, а також у бажанні зруйнувати природні ресурси Грузії і залякати її населення, - повідомляє «УНІАН».
Тим часом, заступник міністра внутрішніх справ Грузії Ека Згуладзе заявила на брифінгу, що причин для паніки у місцевого населення немає. «У Самцхе-Джавахеті повністю мобілізовані пожежні бригади, яким допомагає місцеве населення, і спільними зусиллями, за планом вони працюють над гасінням осередків пожежі», - зазначила вона.
Регіон Самцхе-Джавахеті знаходиться віддалено від зони бойових дій у Південній Осетії й Абхазії, біля кордону з Вірменією.
